Loader

Gezi Ekibi

 • ÇANAKKALE-BURSA KONYA TURU

  General Şükrü Kanatlı Mah. Atatürk Cad. Petek Apt. 24/3 Antakya/HATAY Rezervasyon Telefon : 0 326 216 70 60, Türkiye , Hatay , Antakya

  PUAN VER
  0 0 değerlendirme sonucu

   

   ÇANAKKALE-BURSA  TURU.. (1 GECE 2GÜN)

   

  GÜZERGAHIMIZ:  ADANA-POZANTI- KONYA-AFYON-KÜTAHYA-BURSA-ÇANAKKALE,

   

   1.GÜN.HATAY ÇANAKKALE  :Saat 12.00 de Hatay’da belirtilen noktada buluşma ve Adana Pozantı Konya Kütahya Bursa güzergahından gece yolculuğu.

  2.GÜN/   ÇANAKKALE   &. Sabah kahvaltısını Gelibolu’da yaptıktan sonra, sırasıyla Kilitbahir, Seyit Onbaşı, Şahindere Şehitliği, Morto Koyu, Çanakkale Savaşlarında şehit Düşen 253 000 Şehidimizi simgeleyen abidelerin en görkemlisi olan Çanakkale Şehitleri Abidesi, Seddülbahir, Yahya Çavuş Şehitliği ve Anıtı gezilerinden sonra Alçıtepe’de öğle yemeğini alıyoruz. (Ekstra) Öğle yemeğinden sonra, Çanakkale Savaşları sonrasında bulunan silah, Mermi çeşitleri, Giysi ve Savaşla ilgili Fotoğrafları Teşhir eden Kabatepe Müzesi Anzak Koyu - Tören Alanı, Kanlısırt Avustralya Anıtı, Kara Savaşlarına Katılan ilk birlik olan 57. Alay Şehitliği,Conkbayırı Yeni Zelanda ve Mustafa Kemel Paşa’nın Conk Bayırında 10 AĞUSTOS 1915 Taarruz emrini verdiği yer olan Atatürk Anıtı gezileri sonrası konaklama için çanakkaledeki otelimize geçiyoruz.

  3.GÜN ÇANAKKALE BURSA Kahvaltı sonrası Bursa'ya hareket. Bursa'ya varış ve Ulucamii, Yeşil Türbe ziyaretleri. Öğle yemeği (ekstra) Bursa'da. Bursa'dan ayrılarak Eskişehir-Çay üzeri Hatay’a hareket ediyoruz.

   

  Ücrete dahil Hizmetler 450 tl

  * Ulaşım
  * Yurt içi Seyahat Sigortası
  * 1gece 4 yıldızlı  otellerde konaklama
  * 1 Sabah Kahvaltısı 1 akşam yemeği
  * Rehberlik hizmeti

  ‘Müze ve Ören yerleri giriş ücreti ve yolda verilen molalardaki yemekleri ücrete dahil değildir.

   

  %0 indirim FİYATI 450

  ÇANAKKALE-BURSA KONYA TURU ÖZELLİKLERİ

  YORUMLAR

  E-BULTEN